Kuula Voose laulu
Taustapildid

Karaoke lauluvõistlus “Naabrist parem”

Kallid lauluhuvilised!

Kutsume Teid laupäeval, 18.oktoobril 2014 VI küladevahelisele karaoke lauluvõistlusele “NAABRIST PAREM”.

Tule ja esinda 3-liikmelise võistkonnaga oma küla või sõpruskonda ja võida ära!

Võistluse reeglid:

1. etteaste võistkonna kohta peaks sisaldama kolme laulu esitamist;

2. üks esitaja laulab ühe vabalt valitud laulu, teine teise vabalt valitud laulu ning kolmanda loo valib žürii kolme teie poolt eelnevalt välja valitud loo hulgast;

3. kolmanda loo võib esitada kas soololaulu või duetina (võistkonna liikmed teevad otsuse ise);

4. kolm valiklugu ei tohi ühtida kahe eelnevalt valitud looga.

5. ühte lugu võib korraga laulda mitte rohkem kui kaks inimest.

Koheselt, kui olete võistkonna kokku saanud, andke teada sellest ka meile, kas e-postiga voose@voose.ee või tel: 523 4627; 505 0987, seejärel saadan e-postiga laulude listi. Laulude listist palume võistkonna liikmetel välja valida kaks lugu, mis lähevad kindlasti esitamisele ja kolmanda etteaste puhul 3 lugu, mille vahel valib žürii välja ühe, millist te neist laulma hakkate (viimased kolm lugu ei tohi siis ühtida esimese kahe juba esitatud looga). Kokku valmistab külavõistkond ette siis 5 lugu (millest kolm lähevad reaalselt esitamisele).

Rahvast nii kuulama, kui ka laulma võib tulla piiramatul hulgal, kuid võistlema pääseb vaid kolm küla esindajat. Võistluse lõpus annab kompetentne zürii oma hinnangu ning kuulutab välja võitja. Õhtu lõpuks valitakse välja rahva lemmik.

Oma osalemisest palume teada anda hiljemalt 12-daks oktoobriks. Ürituse pilet maksab 3 eurot, võistkond pääseb üritusele sisse tasuta.

NB!! Nimekiri lauludest saadetakse ainult registreeritud võistkondadele e-posti teel.

Voose Rahvamaja uksed avatakse kell 18:00, võistlus algab kell 19:00. Oleme tänulikud, kui saate kuulutuse välja printida ja teie küla teadetetahvlile üles panna ja loomulikult info edastamine erinevate kanalite kaudu on alati lubatud.

Teie registreerimist ootama jäädes,
Andrus ja Anna Nilisk
Voose küla
voose@voose.ee või
andrus.nilisk@gmail.com