Kuula Voose laulu
Taustapildid

Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus sündmus on möödas

Talgupäev Voosel

02. aprill 2016 @ 10:00:16:00

Voose Külaselts korraldab TALGUPÄEVA 2 aprillil 2016 algusega kell 10:00, koguneme Voose külaplatsile, et siis sealt edasi minna ja töölõigud ära jagada.
Kui igal aastal oleme tegelenud külaplatsi korrastamise ja ilusamaks muutmisega, siis käesoleval aastal on plaanis midagi hoopis suuremat. Nimelt taotlesime munitsipaali Vana Täijärve maaüksuse, kuhu on plaanis rajada vaatetorn, tervise, matka ja loodusõpperada. Seetõttu alustaksime algusest ja lõikaksime kõigepealt sisse põhiraja, kus suvel saab joosta, jalutada, teha kepikõndi või niisama metsas linnulaulu kuulata ja vaadata, kuidas metsaloomad omi asju ajavad ning talvel suusatada. Võrreldes Valgehobuse mäega on meie nõlvad järsemad, nii et need on edasijõudnutele. Lisaks on plaanis rajada sinna väli jõusaal, kes armastab higilõhna võib käia raha eest spordiklubis, kes naudib värsket õhku ja linnulaulu on oodatud Voosele nautima seda ilu ja võlu, mida loodus meile pakub.
1. Raja pikkus kokku on 1,35km, planeerime valmis saada 900m lõigu. Et Te väga ära ei ehmataks, siis oleme juba töid alustanud ning ca 500m distantsi sisse lõiganud.

2. Vaja on 5-6 saemeest koos oma saagidega ja samapalju või rohkem okste ja risu kokku tassijaid ja puude virnastajaid.

Andke palun oma tulekust teada hiljemalt 30. Märtsiks tel: 5050987 või andrus.nilisk@gmail.com

Detailid

Kuupäev:
02. aprill 2016
Aeg:
10:00:16:00
-->