Kuula Voose laulu
Taustapildid

Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus sündmus on möödas

Kõrvemaa filmiõhtud

19. august 2016 @ 17:00:27. august 2016 @ 23:00

KF_2016

Voose rahvast ootavad taas Kõrvemaa Filmiõhtud – esimest korda ka päevaprogrammiga

Kõrvemaa Filmiõhtutel on augustis taas hea meel rõõmustada Voose rahvast eri paikades näidatava kinoga. Võrreldes eelmiste aastatega on programm seekord aga hoopis mitmekesisem. Peale filmide ootavad publikut teemakohased matkad ja töötoad, kunstielamused ja põnevad esinejad.

Näiteks eelneb filmidele looduses ellujäämise koolitus, kus iga osaleja saab selgeks, kuidas ratsionaalselt käituda ning kättesaadavast vajalikku valmistada. Paukjärve kaldal jutustab haruldane muusikaline liivamaal loo Koitjärve kadunud külast ja „Kõrboja peremehe“ võttepaiga maastikest. Rattaretkel Kehra raudteejaamast Nõmbra karjamõisa avastatakse tänapäevaste harjunud vaadete alt põnevaid keskaegseid kihte. Kakerdaja rabas segatakse kokku kasulikke salve Kõrvemaa taimedest ning šamaaniteemalise filmi juhatab sisse Eesti parim asjatundja sel alal Mikk Sarv.

Programm sobib ka lastele ja on osalt just neile mõeldudki, näiteks liivamaali katsetamine kunstniku juhendamisel ja filmiprogramm Nõmbra Põhjala onnides. Puhvetiks on Metsarestorani kohalikud tooted ja otse loodusest pärinev toidukraam.

Kuna päevaprogrammi kohad on piiratud, on soovitatav piletid ette osta.

Festival toimub 19.-21. ning 25.-27. augustini ja saab teoks Ida-Harju koostöökogu ja Leaderi programmi toel. Seda korraldavad Rooküla külaselts, Voose külaselts ja Kose kogudus.

KOGU PROGRAMM: www.filmiõhtud.ee
Facebook: Kõrvemaa Filmiõhtud
Piletid (3-15 eurot) Piletilevis ja kohapeal sularahas

fo2016

Detailid

Algus:
19. august 2016 @ 17:00
Lõpp:
27. august 2016 @ 23:00
-->