Kuula Voose laulu
Taustapildid

Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus sündmus on möödas

Anija Lüliti 2016

12. märts 2016 @ 08:00:10:00

Head kogukondade ja külade eestvedajad, Anija valla teotahtelised vabatahtlikud!

Kirjutan Teile ühest olulisest algatusest meie vallas, mille nimeks on Anija Lüliti 2016. Tegemist on Eesti esimese kogukondliku koostöö kiirendiga, mis tähendab seda, et elanikud saavad esitada häid ideid kodukoha paremaks tegemiseks ja Anija Lüliti meeskond koos Anija vallavalitsusega aitab Teil neid teoks teha. Kõik Lülitile esitatud ideed viiakse ellu 12-tunnise tegevuspäeva jooksul 16. aprillil. Lülitit tutvustavat videoklippi näete siin: https://www.youtube.com/watch?v=UB09SGXY90w.
Anija Lüliti jaotub kahte suuremasse etappi: ideekorjeperioodil kuni 12. märtsini oodatakse vallaelanikelt ideid, mis aitaksid kodukohta paremaks muuta. Ideed saab esitada veebilehel www.lüliti.ee.
Lüliti on mõeldud kõigile neile inimestele, kes tahaksid oma kodukohta panustada, aga heade ideede ellu viimiseks napib aega, raha või on see bürokraatiamasina tõttu liiga keeruline. Lüliti aitab inimestel teha koduvallaga koostööd, omavalitus omakorda saab teada, mis inimestele päriselt korda läheb, kaasata tublisid talente kohalikust kogukonnast.

Detailid

Kuupäev:
12. märts 2016
Aeg:
08:00:10:00
-->